Jak osiągnąć sukces w flirtowaniu z dojrzałą kobietą

na

Flirtowanie, czyli wyrażanie swojego zainteresowania drugą osobą, jest sztuką dostępną dla każdego. Jednak umiejętność skomunikowania swoich intencji starszej kobiecie wymaga odrobinę innych strategii niż te stosowane w przypadku ich młodszych odpowiedników. W tym artykule podpowiemy, jak dobrze zagadać i zdobyć serce doświadczonej damy.

Zrozumienie dojrzałości

Dojrzałe kobiety angażują się w relacje emocjonalne i uczuciowe zdecydowanie inaczej niż młodsze kobiety. Zwykle mają za sobą wiele lat życia, co przekłada się na różnego rodzaju środowiskach, różnorodność związków oraz dużo więcej refleksji i nowych wiedz, które można wykorzystać jako narzędzie służące do poprawy komunikacji.

Doskonały znajomy – szanuj jej opinię

Dojrzałe kobiety czują się docenione, gdy rozmawiają z kimś na tematy rzeczywiste i przenikliwe ludzkiego genie. Często są bardzo wykształcone i mają swoją opinię na wiele tematów, którą chcą się podzielić z innymi. Warto ich wachlarz emocjonalny podziwiać, albowiem są bardzo rozwinięte pod względem tożsamości osobistej – uwierz im.

Rozmowy warto rozpocząć od dyskusji o codziennym życiu

W porównaniu do młodszych kobiet, dojrzałe kobiety mogą interesować się innymi tematami – polityką, historią czy też filmami. Rozmowa na te tematy może pomoże zrozumieć lepiej jej sposób myślenia, upodobania i pasje. Zamiast zadawać pytania, które można usłyszeć na pierwszej randce z nastolatką, warto otworzyć się na bardziej wymagające treści tematyczne.

  • Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, rozmowy o ulubionych artystach może być dobrym początkiem.
  • Dojrzała kobieta może z chęcią opowiedzieć anegdoty na temat swoich podróży po świecie.
  • Pasją takiej osoby będzie narracja o tym, jak dzięki nietuzinkowym wydarzeniom zmieniło się jej spojrzenie na świat oraz jej miejsce w nim jako jednostki o swoich unikalnych wartościach.

Zaproponuj wspólne hobby z afiniami starszej damy

Zainteresowania starszych kobiet bywają różne – od sportów przez zwiedzanie miast po zagadki ustrojowe. O to, będzie można wraz z nią rozbudować gamę przysług relacyjnych i wykreować dążenia ku niebywałym uczuciem dostojnej kobiety.

  1. Możecie wspólnie spędzać czas na siłowni lub spróbować czegoś nowego, jak taniec czy joga. Skupienie się na ciele może wprowadzić element seksualności do waszego znajomości.
  2. Zapraszając dojrzałą dziewczynę do galerii sztuki, parku albo na piknik, rozwiniesz jej wyobraźnię i wprowadzisz swoją osobowość w centrum uwagi, stopniując fascynacje sobą.

Pewność siebie jest kluczowa

Jako dojrzała kobieta ma na pewno mnóstwo życiowych doświadczeń, dzięki którym zdobyła pewność siebie oraz stabilizację emocjonalną. Aby zdobyć jej serce, warto więc równocześnie być asertywnym mężczyzną, który wie, czego chce w życiu, ale który również potrafi słuchać i integrować się z drugim człowiekiem na płaszczyźnie spotkania potrzeb obustronnych.

Zadbaj o oprawę wizualną i pokaż swój styl

Dojrzałe kobiety doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest wygląd i styl osobisty. Zadbaj o swój wizerunek, to pomoże Ci poczuć się pewniej w jej obecności.

  • Zwróć uwagę na dobór odzieży – stawiaj na elegancję biorąc pod uwagę również codzienne stroje.
  • Czyste buty, dobranie dodatków i uczesanie mówią o Twojej prezencji, warto więc nie lekceważyć tych elementów swojego wyglądu.

Utrzymuj relację mimo konkretności bycia

Związki ze starszą kobietą mają szczególne plusy. Nie staraj się jednak je ani przyspieszać ani opóźniać tworzenia wynikłej etapy relacji życiowych, których wszyscy będziemy doświadczać. Szanuj czas kobiety, jaki trzeba poświęcić na różne aspekty życia , które miała zaplanowane przez lata – rodzina, przyjaciele czy praca. To je równocześnie związkowi angielskiej idyllii, gdzie każdy ma wolność kreowania przestrzeni dla siebie i drugiej osoby. Długotrwałe relacje umocni granie karty emocjonalnej oraz słuchając potrzeb partnera.

Top 3 portale randkowych :

JM Date "Podobnie jak Tinder, ale lepiej"
Rencontres Locales "Najlepsze spotkanie w pobliżu"
SoCougar "Aby szybko znaleźć samotną dziewczynę"

+ randki

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj