Czy warto iść na speed dating Kraków?

Speed dating to wyjątkowy pomysł na spędzenie wieczoru, podczas którego można poznać wielu interesujących ludzi i być może odnaleźć swoją drugą połówkę. Ten sposób spotkań zyskał olbrzymią popularność na całym świecie, a także doczekał się licznych edycji w Polsce – między innymi właśnie w Krakowie. Jaki jest ten fenomen? Czy warto spróbować pójść na szybkie randki w dawnej stolicy Polski?

Historia i zasady speed datingu

Inicjatorem speed datingu był rabin Yaacov Deyo, który wymyślił tę formę randek w 1998 roku. Szybkie randki charakteryzują się możliwością poznania wielu osób w krótkim czasie. Pierwsze wrażenie odgrywa ważną rolę podczas takich spotkań – studia naukowe dowiodły, że większość kobiet potrzebuje tylko 30 sekund, aby zdecydować, czy ich rozmówca jest potencjalnym partnerem. W przypadku speed datingu w Krakowie uczestnicy mają nieco więcej czasu, bo nawet 5-7 minut na rozmowę.

  • Możliwość poznania wielu osób w krótkim czasie
  • Spotkania w przyjemnej atmosferze
  • Duże prawdopodobieństwo znalezienia osoby z podobnymi celami życiowymi i uczuciowymi
  • Nikłe ryzyko odrzucenia – kontakt tylko z osobami, które wyraziły wzajemne zainteresowanie

Speed dating

Nadchodzące spotkania speed dating w Krakowie

Kraków to miasto pełne romantycznych zakątków i przestrzeni sprzyjających bliższym relacjom. Organizowane są tu regularnie spotkania dla singli, na których można się dobrze bawić oraz poznać kogoś interesującego.

Komu dedykowany jest speed dating w Krakowie?

Szybkie randki to doskonała opcja zarówno dla osób młodszych, jak i tych nieco starszych. Wystarczy spojrzeć na kategorie wiekowe przewidziane podczas organizowanych spotkań.

Zalety speed datingu w porównaniu do innych form randek

Speed dating w Krakowie wypada korzystniej niż inne formy poznawania ludzi, np. poprzez serwisy internetowe czy imprezy dla singli. W przypadku szybkich randek uczestnicy mają pełną kontrolę nad swoimi interakcjami – kontakt nawiązują tylko z tymi osobami, które są wzajemnie zainteresowane poznanie się bliżej. Brak jest także stresu związanego z ryzykiem odrzucenia – dopiero po otrzymaniu kontaktów osób z wzajemnym zainteresowaniem następuje możliwość dalszej komunikacji i umówienia się na prawdziwą randkę.

Kraków to wyjątkowe miasto, które oferuje mnóstwo ciekawych miejsc na romantyczne randki. Speed dating pozwala na efektywne prowadzenie licznych krótkich konwersacji, dzięki którym można sprawdzić, czy między danymi osobami istnieje chemia uczuciowa. Takie spotkania to szczególnie dobry sposób na oszczędzenie czasu oraz uniknięcie niepotrzebnych frustracji związanych z niedopasowaniami. Posiadając pełny wybór oraz kontrolę nad swoimi interakcjami, uczestnicy takich randek zyskują większą pewność siebie oraz lepsze szanse na odnalezienie swojej upragnionej drugiej połówki.

Top 3 portale randkowych :

JM Date "Podobnie jak Tinder, ale lepiej"
Rencontres Locales "Najlepsze spotkanie w pobliżu"
SoCougar "Aby szybko znaleźć samotną dziewczynę"

+ randki

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj