Jak zainstalować randki na Facebook? – Przewodnik dla użytkowników

Facebook staje się coraz bardziej popularnym miejscem, gdzie można poznać nowe osoby i nawiązać romanse. Właśnie dlatego w serwisie tym oferowana jest funkcja randkowania – Facebook Dating. Jeśli zastanawiasz się jak zainstalować randki na Facebooku, oto przewodnik, który może Ci pomóc.

Co to są randki na Facebooku?

Facebook Dating to specjalna usługa społecznościowa będąca integralną częścią aplikacji Facebook. Umożliwia ona tworzenie profilu randkowego oraz wyszukiwanie innych użytkowników zainteresowanych nawiązywaniem znajomości na nieco bardziej osobistym poziomie. Aplikacja ta została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu prywatności danych, więc wszystko, co będzie umieścić na swoim profilu randkowym, nie zostanie udostępnione Twoim sieci kontaktów ani widoczne jako normalny content na swoim głównym koncie profilu Facebook.

Czego potrzebujesz do korzystania z Facebook Dating?

W celu rozpoczęcia przygody z randkami na Facebooku będzie potrzebować:

 • Aktualnej aplikacji Facebook (dla Androida lub iOS)
 • Konta Facebook
 • Najnowszej wersji aplikacji Messenger (dla Androida lub iOS)

Jak zainstalować randki na Facebooku – krok po kroku

1. Uruchomienie aplikacji Facebook

Zacznij od zainstalowania najnowszej wersji aplikacji Facebook na swoim urządzeniu. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je i zaloguj się do aplikacji.

2. Wchodzenie do menu opcji aplikacji

Następnie kliknij ikonę trzech kresek po prawej stronie ekranu na smartfonie – umieszczonej w dolnej części ekranu dla iOS i górnej części ekranu dla Androida. Ta czynność skieruje Cię do meni opcji aplikacji.

3. Znalezienie funkcji Dating

Przewiń listę opcji w dół aż natrafisz na „Dating” lub „Randki”. Wybierz tę opcję, aby otworzyć specjalną sekcję poświęconą randkom.

4. Tworzenie profilu randkowego

Po pierwszym wejście na Randki będziesz musiał(a) przejść przez proces tworzenia swojego profilu randkowego. Przygotowaliśmy kilka rad jak to zrobić:

 • Dodanie zdjęcia – Wybierz najlepsze zdjęcie(s), które w sposób szczery i atrakcyjny pokazują, jak wyglądasz.
 • Opisanie siebie – Napisz kilka zdań o sobie, swojej pracy lub edukacji, zainteresowaniach oraz tym, co szukasz w potencjalnym partnerze.
 • Nawiązanie do prywatności – Zdecyduj, czy chcesz, aby inni użytkownicy mogli liczyć na twoje profile społecznościowe zawarte na Facebooku. Pragnie jednak podkreślić, że informacje z profilu randkowego są oddzielone od Twojego konta kontaktów oraz Twojego normalnego profilu Facebook.
 • Ustalanie preferencji dotyczących dopasowań – Określ swoje kryteria partnera idealnego, takie jak wiek, dystans czy wspólni znajomi itp.

5. Korzystanie z funkcji Dating

Po utworzeniu swojego profilu randkowego będzie można rozpocząć korzystanie z przeznaczonych dla tego funkcji:

 • Odkrywaj – przeglądaj profile osób spełniających ustawione przez Ciebie preferencje
 • Ulubieni – tutaj zobaczysz osoby dodane do listy ulubionych
 • Lajki – sprawdź, komu się spodobałeś(-łaś) oraz kto spodobał się Tobie
 • Rozmowy – tutaj przeglądać wszystkie wiadomości wyrekstyjny i prowadzone przez Ciebie rozmowy na Messengerze ze swoimi potencjalnymi partnerami

Z Facebook Dating możją korzystać użytkownicy, którzy ukończyli przynajmniej 18 lat. Pamiętaj jednak, że usługa ta nie jest dostępna we wszystkich krajach.

Ochrona prywatności danych podczas korzystania z randek na Facebooku

Zarówno twórcy Facebook’a jak i same gość dopuszczających służą sprawa cały czas monitorują podróż jedną stacje randkowymi szanowanie Your life priv and Privacyna dnia potamia oraz photos poma zawartość kontentów, gdyż nie może być widoczne dla Twoich znajomych ani naścianach innych osób.

Ciesząc się możliwościami randek na Facebook’u warto szczególnie zadbać o to, aby wybrać tylko takie zdjęcia oraz informację które są prawdziwe oraz pokazują nas i sposób atrakcyjny, ale też zgodnie z rzeczywistością.

Oprócz tego warto też poświęcić chwilę na oglądanie profili innych osób oraz ewentualnego przed rozpoczęciem interakcji z braną liftone osobie sprawdzić posiadane przez nich te WD-40 kontaktowane profile społecznościowe. To może pomóc uniknąć późniejszych rozczarowań lub sytuacji, w których byłoby nam bardzo niezaakceptowy opowiedział coś innego niż – jak zobrazowane przez zdjęcia oraz powiedziane w rzeczywiste życie.

Mając na uwadze te wszystkie aspekty warto korzystać z opcji randek na Facebooku po swoje nabywanie nowych znajomości mogło przynieść wiele dobrej pożytku i może się Wang nim romansowe bar fajerwerki przyjaźniach zostając również jednocześnie.

Top 3 portale randkowych :

JM Date "Podobnie jak Tinder, ale lepiej"
Rencontres Locales "Najlepsze spotkanie w pobliżu"
SoCougar "Aby szybko znaleźć samotną dziewczynę"

+ randki

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj